Automatický odkaz na profil na Twitteru

V minulém článku jsme se podívali na to, jak přidat měřící kód z Google Analytics do WordPresu a dnes se podíváme, jak automaticky odkazovat na Twitter účet v článku.

Pokud máte taky tak rádi Twitter jako já a často na něj ve svých článcích odkazujete, tak Vám přinášíme menší úpravu Vašeho WordPressu tak, aby po zadání @Nick odkazoval automaticky na účet na Twitteru.

Editace souboru general-template.php

Opět se nám jedná o úpravu souboru general-template.php, který naleznete ve složce wp-includes, takže cesta k němu může vypadat například: mojedomena/wp-includes/general-template.php Kód můžeme umístit třeba na konec dokumentu, ale je to jedno.

 

Kód:

V kódu můžete editovat například nofollow atribut u linku a i to, kde se bude zobrazovat. Tento kód umí spojení @Wladass automaticky odkazovat na profil na Twitteru v článku, ale i v komentářích díky přidání filtru comment_text.

 

Osobně jsem toto řešení donedávna neznal, ale začal jsem ho používat na webech, které mi běží na WordPressu. Znáte nějaké podobné řešení automatických odkazů ve WordPressu?

Wladass (12 Posts)

Jsem pisálek, kterého baví psát o doménách a WordPressu. Vlastním jedinečný projekt Monitoruju.net a Geek fórum. Píšu články pro Mujwp.cz a pro Wladass.cz. Můžete mě sledovat na Twitteru, Facebooku a Google+


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *